Új hozzászólás Aktív témák

  • hey73

    tag

    válasz Broky007 #1660 üzenetére

    Véleményem szerint mivel már van palád ezért egy kövi tank mint AC felesleges de ha nagyon tetszik vedd meg én GR-t vennék.

    1,Jelenlegi felállás szerint sajna nehezebb nélküle vagy olyan másodskilles csapat kell amit nagyon össze kell rakni.

    2, Cupido viccesen nézz ki de mindegyik hős amelyik az összes herodat tolja az jó ld: druid, Pd

    3, Hóember nem tank, de erős karakter nagy hp, sebzés és tarol rendesen. A kiskarimon van és tud hasznos lenni mint pala és ac attól függ milyen csapatba kerül

    4, ha hb szükében vagy akkor segit hogy ingyen hozzájuthasz valamennyihez boss ütögetésnél jelenleg whisky és a vegzet klán akiknek a tagjaival itt találkozhatsz és ténylegesen bosst is letudják verni. (illetve Nubyy highlanderes klánjával is :D ) szerintem mindenképp megéri valamelyikhez csatlakozni

    5, amelyiket jobbnak érzed én pl maradok az alacsony mightnál mivel a hösökkel gyorsan lehet robbantani az 5 legendásomon kivül nem is fejlesztem őket még garrisonba sem. De ezeken kivül mindent huzzok.

    6, Kinek melyik játék jön be. Izlések és pofonok... Pl a turó rudi gyártók és a neccharisnya gyártók sem belőlem élnek meg, míg a sör gyártók már jobban építhetnek rám ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák