Új hozzászólás Aktív témák

  • Mike

    veterán

    Sziasztok!
    Még új vagyok a játékban, csak 29 napos :)
    Rendesen rá vagyok kattanva :) bár mostanában már nem olyan pörgős - minden fejlesztésre napokat kell várni - mint korábban

    Pár kérdésem lenne: mire érdemes a marksman-t lecserélni? vmilyen távolsági fegyveres kellene
    van elég elit hero-m, hogy ne kelljen a csapatban zöld, de úgy vettem észre, hogy a sámánnal elég jól kiegészítik egymást de azt hiszem 60-nál tovább nem fogom fejleszteni (ők ketten szoktak a legtovább megmaradni, főleg a ninja rohan ész nélkül leverni mindenkit :)
    van egy tök hercegem, meg tegnap dobott a gép egy ninja-t :DD , most arra várok, hogy szép lassan gyűlögessen a HB mert lassan minden hősöm 60-as
    érdemes az elitekre elszórni 10k HB-t amig nincs más, vagy inkább próbálkozzak a kristályért (vagy gyémánt?) legendásokat összeszedni?

    jelenleg 5168 might-om van, az jó vagy rossz? bár ahogy elnézem a többieket, kicsit előreszaladhattam, igaz minden nap eljárok "lopni" hogy meglegyen a napi 25 kristály, meg edzem a dungeonokban a hősöket amikor eszembe jut (bár ez egy kicsit unalmas) meg naponta többször nekirongyolok a - mi annak a neve - oldalt teleport a barlangban, igaz csak az A szintnek, a B túlságosan szétrombol, igaz lassan jöhet a B, az A-t már kevés veszteséget okoz.

    ahogy olvasgattam a hsz-eket érdemes belépni klánba is, sajnos a Whisky klán (remélem ebben a fórumban olvastam róla és nem máshol :) már betelt :(
    bár igaz, lehet egy 29 napos emberke nem is kell oda nektek :)

    elnézést mindenkitől ha nyilvánvaló kérdéseket tettem fel, és én vagyok az 1000. aki megkérdezi

    Üdv, Mike

Új hozzászólás Aktív témák