Új hozzászólás Aktív témák

  • vbmn1

    csendes tag

    A nyomtatóval együtt kapott patronok teljesen megeggyeznek a boltokban kapható új patronokkal. Melleseleg 13 ml-es a CLI-8BK; C; M; Y és a PGI-5BK pedig 26 ml-es. Ebből látható, hogy igen szép kis mennyiségek. Mindegyik Pirosan világitó leddel van ellátva, hogy behelyezéskar, ha mineden rendben van, folyamtatosan világĺt, majd ahony fogy a tinta, úgy egyre gyorsabban kezd el villogni (PC nélküli nyomtatásnál igen hasznos). Szerintem biztos, hogy a CLI-8BK patront fogjuk a legkevesebbet használni, mert ezt a patront csak is fényképnyomtatáskor használja a nyomtató. Jan. 30-ót van ilyen nyomtatóm, nagyon meg vagyok elégedve vele, sokat vaciláltam, hogy megvegyem-e, de most már tudom, hogy jól döntötem. Rendkĺvűl takarékos, eddigi nyomtatóknál nem látott módon. Szinte hangtalanul nyomtat (még ezt is lehet állĺtani a beállĺtásokban, éjszakai üzemmód). A duplex egységnek köszönhetően pedig gyönyörűen nyomtat mindkét oldalára a lapnak. A lemezek nyomtatásásról ne is beszéljünk :DD . Ja, ha pedig valakit gyári patronok ára érdekelne elég jó áron (ha valaki olcsóbbat tud, szóljon!!!!), akkor a kiskerarak.hu találni fog (MagiComp). A teljes garnitúra (bár kétlem, hogy ilyenre bármikor is szűkség lenne, a már feljebb emlĺtett okok miat, + a szinenkénti különböző kiűrűlési gyorsaság miatt): 14040 Ft-ra jön ki. Ez szeritem egész jó ár. Ha kérdésetek van ĺrjatok igyekszem válaszolni, ha tudok.

Új hozzászólás Aktív témák