Új hozzászólás Aktív témák

  • Acheron

    őstag

    válasz lowzor #541 üzenetére

    Pont emiatt fognak felértékelődni a sniperek, shotik, az egy lövés - egy halál beállítások core módban. Anno az MW2019 -ben pl piszkosul lehetett haladni a Rytec robbanó töltényeivel. Nagy volt és lassú, a lövéstől a célba érésig egy másodperc is eltelt - de ha talált, akár csak egy kilógó végtagot is, az instant halál volt.

    #540laceszgamer: LMG -kből nekem Holger elég jól adta (vicces neve van egyébként, mindig Nils Holgersson apja, Holger Nilsson ugrik be róla :DDD )

    #544huby80: A látványvilág nekem is csalódás eddig, nem érzek előrelépést a korábbi részekhez képest. OK, nem számítottam egy UE5 grafikára (pedig nem lenne rossz, pl az eredeti COD 2 itt, vagy itt, vagy akár a Nuketown demo ), de több részlet, természetesebb színvilág jobban esett volna. Lehet csak a brutál fárasztó hetemnek tudható be, de tegnap viszonylag hamar abba is hagytam játékot - nem kötött le annyira, mint vártam.
    A pályák nekem nagyon adják, érzésre azt mondanám, ezek nem csak vizuálisan felpimpelt MW2 pályák, mert amellett, hogy a régi megszokott helyek továbbra is jól funkcionálnak, olyan helyekre is fel / be lehet jutni, ahova az eredeti pályákon nem (ezt most érzésre mondom, azért 4 éve nem játszottam azokkal). De a nosztalgiafaktor működik. Persze kérdés, ez elég lesz -e elvinni a játékot?
    Várom a véglegest, addig nagy energiákat nem akarok fegyverhúzásba ölni, inkább használom a kész Loadoutokat.

Új hozzászólás Aktív témák