Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz mcwolf79 #479 üzenetére

    Khmm...ez jól hangzik,de hány PC-s játékos van,és ebből hánynak jönne ki jól a gépváltás?Nem soknak...
    Pár 10ezer aktív PC-s FPS-es van,aki "ér is valamit" gondolok itt arra,hogy van mapismerete,tud csapatban és objektívára dolgozni...
    Hidd el,annyi konzolos gémer között elvesznének ennyien.Sőt ha a lehetőség ottvan,a konzolos is vehet egér+billt...sokan a net,a social miatt amúgyis megtennék!Sok PC-s gamernek van jó gépe.Kevés a pl.hozzám hasonló,aki még mindig 775-ös Core2Duo-val tolja...Nekem pl.teljes platformcsere kéne,és már a BC2 is igényelte volna a 4 magot...tényleg karcolná a lap+proci+ram+SSD nálam az One árát.
    És még az se dobna hanyatt,hogy a játék drágább.Évi 1 vagy 2 játékot veszek,jobbára azt tolom.Sok 360 játékot be is cserélnek olcsón majd One-ra,fel fog lendülni ez a piac is.
    És ha lesz egy jól használható böngésző,és legalább az támogatja a bill+egeret...másra a PC se kell.
    Én konzollal kezdtem,a 360-ból 2db tönkeremet gép ábrándított ki annó,de tudom,hogy nem rosszabb a kontroller...a másabb-ot aláírom.
    Nekem is kizárólag annyi indokom van a "maradásra",hogy nem tudom,mibe fáj az új gép,és milyen lesz böngésző+bill-egér téren.No persze mellette,hogy se az One-ra,se a gépcserére nincs pénzem...DE ha elszánnám magam,a játék miatt nagyon nem gondolkodnék...és hidd el,szeretem a multit,de beleférne a kézfájós kontrollerezés megint a csalásmentesség miatt.Egyszerűen unom a PC-sek tehetetlenségét...hogy már mennyi pénzt leszednek rólam a játékokért,mindenféle season pass-al és DLC-vel,közben duplánál több áron NEM kapom meg az alap tiszta játéklehetőséget SE!
    A PC-t nem merik bántani.Egyszerűen eljött az,hogy minden acchoz kötött,Origin vagy Steam,és mindenkinek x játéka,barátai,stb.van fent...már nem mernek érdemben beavatkozni.De érdemes is egy pár %-os piacon a gém összeladásai mellett? .DDD
    Ugyan vajon mekkora per lehetne egy accbannolásból?Hisz már szociális színtér,hisz már nem csak 1-2 játékok vannak fent,hisz már teljesen logikus,hogy költesz a store-okban...ki állna neki fellépni egy konkrétan nem is bizonyítható(sok esetben) dolog ellen?Az e-sport halott(újabb gémek),így arról sincs már nyomás az új játékok esetén,kit izgat,hogy 5-ös K/D-d van meg pár óra alatt minden unlockolva?Senkit.ÉS egy Banned bélyeg mekkora per is lehetne pl.az USA-ban?Lelki károkozás,stb?Mostmár kényes dolog fellépni...
    Konzolon más...hisz ott ahhoz,hogy csalj,egy zárt rendszert kéne hekkelni.Ami önmagában kimeríti a konzol gyártójának bannolási lehetőségét.
    Viszont ott bannolják az accod vagy a gépet?
    Kezdhetsz tiszta lapot,új acc,ESETLEG új gép,előfizu,de a játékok maradnak,újrakezdhetsz mindent...
    Még ugyanaz a játék is gond nélkül menni fog,amivel csaltál.
    PC-n ez nem megoldott,egy játék-1 acc.Túl sok a jog csűrés-csavarás.Így inkább a legtöbbször hagyják a fenébe az egészet.

    Persze más kérdés,hogy megoldhatták volna a csalásvédelmet normálisan is.Legyen működő.Csalsz?Kapj kicket az első aimbottal lelőtt ellenre.Puff,mit érsz el?Semmit.Hisz minden csalt killed után kick,nem jutsz sehová.
    WH-zol?Kick és kész.
    Hackeled a statodat?Meddig tart figyelni,hogy pl.fél óra alatt nem lövi el magát valaki prestige10-ig?Semeddig.Statreset.Beszopod,amit tisztán szereztél is.

    Valahogy így kellett volna kezdeni az egészet.Nem a szankció számít...ne tudd használni és kész.
    Nehéz szűrni?Igazából nem.Elég csak a kirívóakat figyelni.Ennyi.Aki meg pl.az átlagnál jobb 10-20,vagy esetleg 50% százalékkal óvatos csalással,a franc bánná,a valódi skill sem több átlagban,pár extrém esetet leszámítva...a többi duma meg trükk.
    A mai játékokban már sokkal kevesebbet számít az egyéni tudás,a gyorsaság,mint régen...

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák