Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz v!ct0y #468 üzenetére

    Jó,ezt egy jobb játékos annyira nem veszi észre...én magam olyan átlagosnak tartom,35 évesen és ennyi idővel már csak szórakozás ígyis-úgyis.De azért az ember azt látja,hogy pont EZ a játék,amiben nem lősz 50:3-at TUDÁSBÓL,és több körön át,igen,vannak nekem is jobb köreim,vannak noob beszólások,csalózni ritkán szoktak...
    De ez nem az,minthogy valaki körbemegy a mapon,és ledarál MINDENKIT egyformán,pl.az Én csapatomban az amúgy 15:1-et addig lövőst is...szóval sok esetben ottvan,hogy mondhatni lehetetlen ennyi ellent meglátni és lelőni úgy,hogy tökéletesen.Sokszor eleve gyanús,hogy valaki mindig jó helyen van,Én meg 3x futom! körbe a mapot,mert nem találok ellent,pedig van azért mapismeretem.

    Lag switch meg akkor tűnik fel,ha tudod,a gém jól megy...de amikor már harmadszorra is ugyanaz az ember öl le így,hogy akadozol...néha be is bukik a dolog,mert akadozni kezdesz úgy,hogy egy fal másik oldalán van az illető.Gondolom ez valami automatika,nem gombra.

    Na de csalás mindegy,majd látjuk,de a PC elenyésző szerepe miatt 99%,hogy nem változik semmi.Örülnek,ha valaki még megveszi...és jön az új generáció,aki eddig konzolos volt,azt vesz,nem pécét,aki eddig nem vett konzolt,az pont MOST nem gépet újít,hanem vesz egy One-t...
    Ha tényleg arányaiban jobb lesz ez a rész,legalább pár rombolható elem,dinamikus mapok...ez akkoris gond lesz,bár nem tudom,mibe fáj majd az új generáció,de pl.akárhogy nézem a mostani gépem,ha emberi ésszel nézem,abból kijönne,mert nem hinném,hogy 150-nél többen lenne,sőt...és szerinem sok csalódott PC-s lesz idén,aki átáll.
    Főleghogy igazából nem tudni,de az is lehet,hogy az új gen támogat billentyűzetet-egeret is játékra?
    Ha igen,nagy sz...ban lesz a PC multi téren...hisz ki újítana PC-t,ha nextgenen megkap mindent,ami átlag használat(net,f@szbúk és egyéb social,jutyúb),bilenntyűzet-egérrel,de még a gémeket is tolhatja így esetleg...
    Akkor ennyi.Mert sokan már nem kódolgatnak videót,dolgoznak az otthoni gépen,vagy csak ritkán,Én például egyik sem...De ha pl.az One 95%-ban kielégíti a használati igényeimet,akkor az landol a számítógépasztal alatt...
    Irtó sok ember hagyná a PC-t,ha natív bill-egér támogatás lenne konzolon.Gémer főleg.
    A régi gép meg menne az apróra,vennék egy laptotpot,ha mégis munka kell,az még mobilis is,a videót meg átkódolja bármi,ha kell és úgyis éjjel megy.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák