Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz djculture #248 üzenetére

    Megnéztem 2-3 BF4 videót... :N hát remélem,a 3ból mennek a csalók,és a Ghost jó lesz,most így vagyok vele,az E7300-amra felesleges a bétát feltenni.A BF3 még elmegyegetne...
    Egyébként kíváncsi leszek erre az összedőlő felhőkarcolós mapra(remélem,nem lesz rövid kör :DDD
    És a rombolósdira.Vagyis remélem lesz nagyobb map,és lesz értelme és 10perce az embernek bármi rombolásán gondolkodni,mert a BO2 körhosszai mellett pár góchelyet leszámítva nem is jár az ember még ekkora mapon se,és 1 saroknyit menve már lőni lehet :DDD Mondjuk volt azért az MW3,ahol a sarokig se kellett elmenni,hanem lőni,amint spawnolt az ember,vagy 2lépés után maximum golyó.
    BO2-t sokan szidják,szerintem nem lett rossz...na jó,néha csalnak,de kilépni és új körbe menni 5 perc,ritka is viszonylag...alapvetően volt rosszabb rész is(MW3)...újkoriból igaz a BO mindent visz.Jó zombik,szerók,jó mapok..ebből miért nem tanulnak?
    A szerókat is a bérlők fizették ugye a CoD-okban...ez nem tudom,miért gond.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák