Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz LackoMester #786 üzenetére

    Én viszont örülök a változatosságnak...ott az MW3,katonásdival,a BO2 zombija elég jó,és telepakolták sok "titkos dologgal,és jön ez az ufósdi...végülis 3 új játékmód.Nomeg én úgy vettem ki,hogy a Ghosts-ban bár ez lesz a "fő" pluszmód,de lesz attól benne a hullámokban katonás is?Mondjuk lehet nekem folynak össze a videók...
    Egyébként az emberek 90%-a a multi miatt vesz codot...
    És ottvan,hogy ilyen alienes témában se nagyon jött jó,picit is taktikás FPS ki.Inkább legyen így,minthogy a játékba,sztoriba,multiba vitték volna a sci-fit,szerintem.
    Egyébként lehetne valami petíció,akármi,hogy jövőre mi lenne,ha világháborús remake lenne?Hamár nem újítanak,összedobhatnának egy cod 1-2-3-5 remake-et...vagy jöhetne egy dlc,mittudomén,mert régen untuk a WW-t,most pl.én unom ezt a "modernságot",főleghogy a BO2-vel azt vártam,hogy ott tényleg odahajítanak sci-fisnek,de inkább mittudomén jelenkor+5év lett,sok fikcióval.Ok,nem Unreal fegyókat vártam,de sci-fisebb mapokat,lézert,áramot,a lightning strike-nek valódi sugártámadást,ilyenek :DDD
    A Ghosts nekem most sokkal életszagúbbnak tűnik,a sivatagos map a cod4-et juttatta eszembe,a havashoz hasonló hangulatú a BC2-ben volt...valamit most SZERINTEM jól eltaláltak a srácok mapilag...de nagyon tetszenek a pályák,hogy nagyobbak,több szintesek,sok útvonal,életszerűbb,nincs az a csőhatás...

    1órányi multi gémpléj,a jobb videókból,duma nélkül összevágva:[link]

    Jó a Chem strike...de én inkább tettem volna be randomnak vagy mittudomén,node killstreaknak...esetleg nagy külömbség esetére,amikor az egyik csapat látványosan jobb,akkor ez,mint Nuke-olás,statot nem bántva,de újraspawnoltatva a nyerésre állókat+ugye a map is változik...kár,hogy 1-2 mapnak van fent csak a Chem strike-os változata...

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák