Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz mcwolf79 #229 üzenetére

    A BF széria szerintem a BC2-vel érte el a "kommersz" csúcsát...ott kisebb map,de járművek,szórakoztató volt,nem csaltak,makróztak,és nem volt 5 perces kutyagolás,stb...
    A CoD egyvalamit még mindig jól csinál:tálcán kínál akár pár percre is pár szétdurrantható fejet :DDD
    Bár szerintem már kicsit túlzás is,milyen rövid 1 kör a hostrendszerben,és mennyire csak nyomdabalgombot...
    DE még mindig jobb,mint félóra tökölődés BF-ben a semmiért.Erre hab a tortán az egér-billel lényegében irányíthatatlan légijárművek,nomeg a sokszor a szárazföldivel csak kempelők...
    A BF sok lett,amit nem használnak ki,a CoD pedig kevés.De még mindig azt mondom,hogy az instant élményhez inkább butulok kicsit,mint próbáljak felnőni a BF kontrolleres-szupergépes-makrós bagázsához,mert ott tényleg nagyot szop az átlagember.A CoD még mindig tudja díjazni a jó reflexeket,ennyi.ÉS nem kínál hamis illúziókat,pár perc alatt rájössz,hogy az adott brigádban,mapon,avagy állapotodban mit is érsz,vagy tolod,vagy rájössz,hogy majd holnap. :DDD
    De akkorsincs meg a BF félórás várakozásai,a sok hülye helyzet,hogy 1 órád rámegy,mire jó szerót és használható brigádot találsz a kedvenc mapoddal,aztán kutyagolsz,stb.10 percet...hogy rájöjj,aki ledurrant,WH-zik és makrózik például.Nekem ez a legnagyobb gondom...
    A BF se tisztább már...csak a CoD-ban az első percben kiderül legalább.A BF-ben meg bebuksz pl.fél órát...
    Ebből lett elegem.
    És éppen ezért élvezem újra a CoD-ot.Mert fél óra alatt lemegy 3 kör,hogy gyorsan kiderül,ÉN vagyok-e fáradt,vagy csalnak,gó tovább,vagy jól megy,Hurry up...de sosem bánok fél órát sem fent.BF-en volt elég 1 órás keserű szájízem...hiába tud többet az a gém,ha erőmű kell,ha a rombolás amúgy funkcionális,ha játszol,ha rájössz,hogy mennyi lehetőség kihasználatlan,mert nincs rá igény,ha rájössz,mennyire noobok is az emberek feladatos játékmódban,hogy rájössz,mennyi balfék van,amikor 5 medic elszalad melletted anélkül,hogy felélesztene,hogy amikor jó passzban vagy,de nincs skuló,és 3 supportost késelgetsz kínodban,mert 1 gombnyomás lenne a lőszeresláda,de lesz...nak...hogy hiába a spot,ha nem használják,nehogy má más ölje le,akit meglát...a BF 2-3-4 éve kánaán volt.DE felhígult a gémer társadalom.
    Aki pedig 30+ évesen még tolja,vagy elfogadja,hogy már csapatmunka pubon nem létezik...vagy bosszankodik,ha kéne.
    Vagy azt mondja,hogy elég a régi pár játék...a mostaniakból meg azt választja,ahol csakmész és lősz,és a magad ura vagy.Ilyen a CoD.
    A BF kihagyott ziccer marad...a játékosok miatt.Erre jön,hogy nekem sincs 100rongyom egy új gépre.
    A Ghost pedig tuti menni fog a 2-3-4 éves gépen is.Nem igér nagyot...sajna...de nem is hazudik :DDD
    Csak csalók ne legyenek.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák