Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    Ezt hol lesz érdemes előrendelni/megvenni?Beleolvastam a BF4 topikba,nincs 150 rongyom új gépre(+5-6-7 egy szaros makrós egérre :DDD szégyen gyalázat,hova ment ez is el...bár akkor se használnék ilyet,de úgy látszik a BF3 alapján,lassan "hardverkövetelmény" a nyugodt játékhoz! :W ),a fele ember szidja,akinek megy is,a BF3-at szétmakrózták,2 hete vettem egy alap BO2-t...és 2 hét alatt beletoltam 53 órát :DDD Igaz vannak "csodaemberek",és "csodaklánok",piszokul nem értem,hogy is van pofája embereknek felmenni kétszerolyan gyors futással,fullra pakolt fegyverre,WH-val,ebben mi a jó...Meg öl NÉGYET,utána elengedi a kutyákat és a SWARM-ot,és azt mondja,semmi hack :DDD DE ez azért csak 8 felé fordul elő,este,napközben jó kis meccsek vannak.Lassan második prestige.Lehet nem sok,viszont nekem sejteti,hogy a Ghosts lesz a nyerő...valahogy a BF túlkomplikált lett,már a tisztaság sem igaz,sőt...
    A CoD-nak azon kívül,hogy mind megvan,és mind szerethető volt,igazából 1 nagy előnye van,hogy instant gém.A BF4-ben 1 kör alapon is félóra,sok üresjárat,a CoD-ban pedig 10 perces körök,bármikor felmehet az ember 1-2 kört lezavarni,félóra se veszett ügy,BF-ben 1 óra kell egy normális "élményhez",és ha bejön valami csaló félóra után...itt még mindig megvan,hogy aki azt látja,hogy a kör elején már falon át ellövik,kilép,kész.A host rendszer se rossz.
    Bár Én a szerver+host dolgot együtt várnám..szerókon azért ottvan,hogy arra a mapra mész,amire akarsz,nekem ez a legidegesítőbb a mostani CoD-okban!Vagy pl.ott a Nuketown,amire van only,de akkor pedig a játékmódok és a HC/sima random! :W

    De eddig egyértelműen Ghosts...HA nem 14 rongy+Elite lesz,várnám a tippeket,hol,milyen verzióban érdemes jelenleg! :R
    Ez költői kérdés,de a Ghosts-ból nem lesz semmilyen béta,akármi?Elég kevés infó van,láthatóan a topik se valami duzzadt a 200hsz-al,gondolom EZ az official Ghosts?

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák