Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Casanova*

    veterán

    válasz Hencso #31531 üzenetére

    Anno volt egy nagyon jó tdm/sd promod cseh szerver. Esport Mazarini-ék szervere volt. Itt játszottak a profi versenyzők. Legendás Lucker,Mazarini és paradox,stb... Soha nem felejtem el,egyszer első lettem a profik ellen. :D
    És volt egy jó FFA szerver is. Hívtak oda,hogy verjem meg az admint,mert mindig ő az első. Azt többször megvertem. :D Hihetetlen, eszméletlen jó aimom volt. Rengeteg szerverről kibannoltak. Mindenki azt hitte,hogy csalok. Mióta az irodai golyós egeremet lecseréltem optikai gaming egérre,azóta nem tudok olyan jól aimozni. Mai napig nem tudok úgy lőni,mint akkor a golyós egérrel. Egyszerűen nem tudom felfogni. :D Vicc! Most vennék egy golyós egeret poénból,de nem kapni sehol. :(

    Kb. ilyen statjaim voltak tdm-en ak-47-el. Ez egy kanadai szerver volt 160-as pinggel. Európai szervereken már szinte nem tudtam játszani egyiken se. Mindenütt kibasztak,mint macskát szarni. :D

    [ Szerkesztve ]

    "Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

Új hozzászólás Aktív témák