Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DonToni

    aktív tag

    válasz priti #24508 üzenetére

    Na az az 5.1 nagyon nagy találmány! Nekem is van, de nem fülesben, hanem fadobozban (GENIUS SW-HF 5.1 5005) :D Szóval ha én elkezdek cod-ozni akkor velem cod-ozik a fél ház! Komolyan kéne már valami jó szerver ahol nem nézik le és banolják meg kickelik azt aki tisztán tolja! A késelős storyra van nekem is egy példám... Kb. ugyan ez a szitu, futok a delikvens mögöt kb. 4. perce, de egyszer nem néz hátra.... megunom, elkezdek desertel mellé lövöldözni! reakció: lehasal! :DD :C Mondom ember mi van veled ? semmi ?! Legalább néznél körbe.... na de nem ez a vicc az egészben.... mondom már annyira röhögök hogy nem találnám el, odamegyek és megrajzolom a hátát a bökővel! Következő történik: Odamegyek, kés elő, bugos kés mellé szúr, megfordul, meghalok...
    no comment...
    A falon át daráláshoz meg csak annyit hogy én szívbaj nélkül átdarálom a falat, ha kell 2 tárral is, ha látom hogy onnan lő, vagy arra mocorog!
    Sinperrel (Barrett) volt már hogy egy tárból szedtem össze egy helit, el se tudtam nyomni, már repültem a szerverről.... köszönjük Emese! :W
    Ettől függetlenül nagyon el lett találva a game !
    Köszönjük IW! :R

    -Anti-

Új hozzászólás Aktív témák