Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz johniee #22622 üzenetére

    Ott volt, hogy volt fen egy elég "pro" klán több játékosa, az egyik fejbe lőtt, crash pályán a helikotper végében, de valamit elhibázott, mert csak sebzett, nem ölt. Rögtön hívott egy kick szavazást, mert hogy látták, de aztán csak nem szavaztak ki..
    Ezért is voltam náluk, mert egész nap nem volt admin, viszont volt rendes kick szavazás, így röpültek a csalás gyanús esetek, cigányozó, stb. emberek.

    Volt egy arc, aki berakta magának a legerősebb gépfegyvert, és 3 falon át lőtt ránk. Este, mikor már admin is volt, akkor meg már nem használta. :N

    Möhe: Jah, downpour! :DDD
    Amúgy nem vagyok öngyilkos merénylő, ha akkor kirohanok, akkor azonnal meghalok. Ha átmegyek a lukon a fal alatt, akkor is, ott álltak lesben, láttam mindet UAV-n. Szóval ha nálam a bomba, akkor oda kell érnem, és meg is kell várnom a lerakásának az idejét. Ha valahogy el is tudtam volna rohanni köztük, lerakni akkor sem tudtam volna, mert az egész csapatom mögöttem volt.

    phanzetomox: ez így van. :(

    [ Szerkesztve ]

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák