Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SystemRoot

    őstag

    válasz forceberg #21326 üzenetére

    nem, hazudni nem szoktam, bár igazából nem érdekelne engem egyáltalán a másik klán, csak nem vagyok egyszerűen hozzászokva ilyen trükközéshez.:D

    egyébként mondom bárkit ki lehet hívni (és megszivatni) ezzel a bog mappal aztán majd szenvednek vele hogy halasszák vagy valahogy cancelolják.:D

    Egyébként magasabb szinten nagyon jól fog ez nekünk jönni sztem. Főleg hogy ezen nevelődünk fel. Már most is megvan a taktikunk rá egész részletesen és kezdünk vele összeszokni, sőt jópár kimért náde is megvan, szal sztem olyan 10-20 cb meccs múlva már eléggé verhetetlenek leszünk benne. Persze kérdés hogy mennyivel, mert ha mondjuk brutálisan kikapunk crossfireön akkor azért nehéz abból nyerni. Bár voltak már vicces példák, szegény másik klán azt hitte hogy most ownolnak minket, aztán bogon csak hullottak el a köreik.:D
    Egyébként mi nem vagyunk azért valódi egymapos noobok, mert idáig csak rendes mapokon játszottunk és azért azokon is boldogultunk úgy ahogy.

    szerk:

    egyébként ha gondoljátk nyomhatnánk majd egy-két gyak-wart ha ti is ezen a mapon akartok gyakorolni úgyis, mert amúgy mostanság sokszor mi is keresünk pcw-t és rimánkodunk fűnek fának hogy játszon velünk bogon.:D

    [ Szerkesztve ]

    Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

Új hozzászólás Aktív témák