Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz karesz501 #19950 üzenetére

    Kb. 3 hétig toltam egyik sima 32 slotos tdm magyar szerón, akár mikor mentem fel játszani, mindig valaki anyázott, csíterezett valakit... Mostanában 24 slotos sima tdm-en játszok, az mentes az ilyesmitől, és gránáteső sincs. :)

    BalaNce87: sima modos szerveren játszva is azt tapasztaltam, hogy a gépfegyverek közül az AK47 a legjobb, pedig aktívan próbáltam P90-ig mindent. Csak kicsit kevés a lőszer hozzá, de legalább találni elég ak-t a földön.
    Majd ha lesz kis időm, akkor végre majd M4-et fogom megnézni...

    [ Szerkesztve ]

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

  • oxox

    addikt

    válasz karesz501 #19950 üzenetére

    áhhh jó is volt a duke...főleg a hokipályát csíptük...bevallom másra már nem is emlékszem...volt még valami templomos is.

    Én is már közelebb vagyok a 30-hoz mint a 20-hoz, de publicon kevés csalás nélkül játszó jó ellenfél van fent...akit ismerek ők is korombéliek, korunkbéliek!
    Felesleges a videó/leírás..egy kis gyakorlás, és ráérzel az ízére... a sima configgal ugorható/jump helyeket meg majd meglesed a többiektől...a többsége úgy is csak akkor ér valamit, ha az ember jókor mászik fel, és nem ül le camping-ezni. Van egy két, hely ahonnan a másik fejéről tudsz felugrani (van egy két hely, ahova mostanáig nem sikerült felmennem :DDD ), azt pubon úgy sem tudod használni....meg a legtöbb jumper-t az első lekempelés után levadászod...aztán buz.lhatnak a felmászással a következő golyóért.

    [ Szerkesztve ]

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Új hozzászólás Aktív témák