Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Svájcinéger

    senior tag

    válasz Sirandrish #17208 üzenetére

    Hát nálunk egész jól meg vannak nyírbálva a perkek. Amúgy nekem ezek a hunpro-k, high-ek, med-ek tök új fogalmak. Nem is szoktam olvasni a fórumokat sem, csak ezt. Én csak egyszerű mezei játékos vagyok, aki élvezni akarja a játékot. Nem érdekelnek a modok, az adminkodás, igazából az sem, hogy milyen játék (cod2 extreme vagy cod4 "extreme" :R ) A játék legyen folyamatos és nyerjen az ügyesebb, a jobb. Sohasem játszottam fülessel. Sohasem érdekelt, hogy hallják ha megyek, nem figyeltem a lépteim zajára. Pedig egy legotech fülesem van, nem gagyi, de sajnos csak sztereo. Azt szeretem ha 5.1-ben ott dübörög a játék zaja körülöttem. Ölni akarok, ez az egy vezérel és ezt élvezem. Bele mindig a sűrűjébe. Azért ne higgyétek, hogy elmebeteg vagyok... ;] Téma részemről lezárva.

    Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

  • oxox

    addikt

    válasz Sirandrish #17208 üzenetére

    Ave
    Azért nem teljesen igaz amit írsz....olyan mintha a forma1-t hasonlítánad a rallyval...ki a jobb pilóta. (nem sebességre, és nem is a technikára, hanem az összehasonlíthatatlanságra (szép hosszú szó :) ) gondolok) Más a kettő...lehet valaki über a publicon, és waron nem tudja csillogtatni a tudását, és ez igaz visszafelé is. A war egy csapat munkája, és ezért mert valaki 1 frag-et (17200hsz) hoz össze egy waron, attól még lehet, hogy lenyomna téged-engem-akárkit 1vs1-ben (amit írtál is, de ez megint egy harmadik helyzet, ami mindkettőtöknek új szitu lehet).
    Nálunk legtöbbször én viszem a bombát, és bizony nagyon sokszor rányomja a bélyegét a frag eredményemre (merhogy nem elsődlegesen az ellenre irányúl a feladatom)...de a war k-ra nem arról szól, hogy kinek mennyi a statja...taktika, türelem, összeszokottság, szerencse (mert az is), és még sok egyéb összképe...

    Én is mikor bementem elsőnek az MP klán szerverére warozni (cod2-ben), olyan voltam mint egy árva gyerek...utolsó elötti lettem....
    De pl. cod4-ben mikor egyszer beugró voltam náluk, akkor kilépett az ellen, merthogy nem fogadta el, hogy a beugró hozza a mecset...nem azért, hogy fényezzem magam (nem az én teljesítményem volt annyira különböző, hanem a két csapaté, mert cod4-ben a kezdő warosokkal játszotta (én mondtam taktikát), 2-ben meg az összeszokott brigádba engedtek be.)

    K-ra mind1, hogy ki milyen játékos...hagy fényezze, fényezzük magunkat, téged ez mit zavar nem is értem? azért lényegesen többen publicoznak, mint waroznak...tehát te vagy a kisebbség (merthogy korábban írtad, hogy nem jösz fel publicra...mikor hívtalak...), és ezáltal nem nagyon kéne mérgelned magad ezen.

    Tehát ki volt a jobb Colin, vagy Schumi? azt hiszem mindkettő égett volna a másik autóban.

    [ Szerkesztve ]

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Új hozzászólás Aktív témák