Új hozzászólás Aktív témák

  • noobsaibot

    tag

    válasz Undoroid #24597 üzenetére

    Szép stat,grat!!
    Most nézem neked is van fps meg ms/frame kijelződ,vagy mire gondoltál,hogy nem a felül van?Gondolom ezt is be lehet állítani,szerintem az Etele sniper modszerverről van,megpróbálom majd törölni hátha helyrejön,meg a DBB mw2 pro_t,mert a pingkijelzőt az b@xt@ el,viszont a rombolhatóságot úgy értettem,hogy nem esnek le a falról a gumiabroncsok,a dinnyét nem tudom szétlőni districen,ilyenek és erre nem is találtam semmi parancsot,pedig 2 órája guglizok utána,úgyhogy lehet mégis reinstal lesz.Másban nem különbözik a statképernyőnk szerintem....
    A képet azért linkeltem,hogy milyen low volt a playerek nagyrésze,1 azaz egy ellenfél volt köztük,ja és csak g3 only silencer(2 hete erre gyúrok) és sivatagisas,kb 10% kemp,3air,2heli.
    Sajna magyar szervereken folyamatosan megy az anyázás,meg a beszólogatás,ezért én se nagyon kedvelem őket,persze vannak jó szerók/klánok csak azok legtöbször üresek. :(((
    Így aztán én is inkább németekkel játszom,sokszor a haverok miatt tunngle lanszerveren.
    A korlátozásoktól meg én is kivagyok!
    Ez nem quake!Nem fogok block-on hctdm-ben rohangálni barettel szemben,sem over-en,ráadásul semmi köze a valósághoz.....
    -Hé közlegény,fusson,nyirja ki azt a snipert!
    -de uram itt a sivatagban,még fedezék sincs!?
    NE KEMPELJEN KATONA,MERT KIRÚGOM!
    LOL
    Lehet megveszem a rendeset mégegyszer,mert az öcsém behúzta az enyémet,aztán majd tolhatjuk.

    Xiaomi MI8

Új hozzászólás Aktív témák