Új hozzászólás Aktív témák

  • oxox

    addikt

    válasz karesz501 #19940 üzenetére

    10-ből 10 gyanus...de egyrészt ha jobb a gépe, és a pingje, akkor könnyen lehet, hogy nála valós időben hamarabb megjelensz, minthogy nálad kilépne...velem már volt olyan, hogy a csávó mondta büszkén, hogy lebuktatott (wh-val), merthogy csinált rólam videót, és kielemeztette nemtom kivel :DDD , ugyhogy csalok és kész...bevallom wh-t még csak youtube-on láttam, de ha elkezdeném használni, sose jönne rá senki... nem forúlnék gyanusan senkire, csinálnék néhány kamu mozdulatot (pl. olyan helyre nézek ahol nincs senki, de lássák killkamban) és elég lenne, ha tudnám, hogy merre járnak az ellenfelek a pályán, és mindig úgy intézném, hogy ne keljen senkire rárántani...

    végül is kivülről ugyanúgy nézni ki a játékom mint most (90%-ban), csak a statom lenne brutális...most kivételesen nem magam akarom fényezni ;] , csak, ha valaki csal, és még jól is játszik, az sose derül ki (szemben azzal mikor uav jam van, egyedül vagyok valahol, és lövik alattam a padlót...vagy húzzák a célkeresztet rajtam)

    A kérdés, hogy ez miért lenne jó?

    athomi hozzászólásához még annyit tennék, hogy saját bőrömön tapasztaltam a grafikai beállítások segítségét...pl. crashan a teraszos épület lépcsőjén lehet látni, ha valaki lentről jön...árnyéka vetődik a falra...nahh ez alacsony beállításoknál nekem a 7900gt-n nem volt...tehát akár ez is lehet nagy segítség, mint ahogy említette a zajok...hang, és hang között rengeteg különbség van, amiből az ember egyből tudja, hol a másik....és ha éppen más játékát vagy kénytelen nézni (pub SD), akkor néha fogja az ember a fejét, hogy milyen süketekkel van :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Új hozzászólás Aktív témák