Új hozzászólás Aktív témák

  • oxox

    addikt

    válasz Balinov #19900 üzenetére

    Az a baj, hogy szerintem a védőknek aránytalanúl jobb esélyeik vannak. Nem tudom milyen extra csipaálca van...ez nekem új. A sima terepruházat pályától függ szerintem (pl. Ambushon nem láttam még fű-fa-virágos emberkét szaladgálni..de creek-en alapban az van)

    GL Vs LMG.
    Az LMG lehet aprít (de sokkal lasabban mozogsz vele...hc-n az aprítás máris nem biztos, hogy felér a gyorsasággal, hiszen ott is elég egy-két golyó másból...). Néha rámjön az aprítás, de azzal is ügyesnek kell lenni...bár lehet csak engem hátráltat vele a tempó.

    Ellenben a GL-nek semmi köze nincs a pontossághoz, vagy a reflexekhez, de még a taktikához se sok...akkor inkább fény/füst nade, sokkal elegánsabb szerintem. (hc-n meg aztán főleg csoda ha túléled, ha 3m-es körzetbe kapsz egy találatot). Én inkább a három nade perket venném ki...lásd sd-ben az összes pálya kezdését...mint a cod2-ben...mindenki dobálja az égbe a gránátokat...a realítást is messzire hajítva.

    [ Szerkesztve ]

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Új hozzászólás Aktív témák