Új hozzászólás Aktív témák

  • oxox

    addikt

    oksa.

    nahh akkor félre értések elkerülése végett

    Én kikérem magamnak a feltételezést...igenis fényeztem magam! ...Az a fajta vagyok aki 8-9 óra meló után hazamegy és írtja a népet ha van ideje, és nem csak arra alapozom, hogy jó vagyok, hogy lecsalóznak-bannolnak rendszeresen...(csalódott vagyok :) , ha nem én vagyok az első helyen)...puplicon kevés ellenfél van akire azt mondom, hogy ügyes-jó játékos, és hozza a szintet. Casanova pajtás egyike ezen kivételeknek (igaz még csak néhány pályát tóltunk közösen...biztos csak szerencséd volt :DD )...Engem nem zavar ha valaki fényezi magát, tegye csak és méretesse meg magát...s ha jobb csak örülök, mert az azt jelenti, hogy kihívást jelent.

    War...írtam, hogy a nagytöbbség publicol, nem is értem miért lovagolunk ezen a témán...5 emberen múlik egy war, ahol 4kiváló és egy rossz játékos lazán kikaphat egy közepes szintű emberekből álló, összeszokott csapat ellen. Nekem arról szól a játék, hogy kikapcsol meló után néhány órára, nem vágyam, hogy Bp Cod4 bajnokság legjobb játékosa legyek...nem mintha jelentene az életben bármit is ez a cím....
    oxox

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Új hozzászólás Aktív témák