Új hozzászólás Aktív témák

  • gyerpi

    aktív tag

    válasz Sirandrish #17200 üzenetére

    hát ja teljesen igazad van
    egyszer Ovecs kollégával puboltunk valami más szerón nem a miénken és lowozott engem is és őt is egyfolytában valamilyen 2 gyerek
    mondom nekik - honnan tudod, hogy valaki milyen játékos, ha még nem waroztál vele vagy ellen ez csak PUB ez lófütyi, szórakozás gyertek warozzunk 2 vs 2-be és eldől ki a jobb
    lement a war nyertünk nem is kis különbséggel - ja itt perkek nincsenek :Y az a baj
    végül is korrekten elismerték, hogy jobbak voltunk
    nem kell semmilyen következtetést levonni a PUB teljesítményről mert szart sem ér - ez tapasztalat példát tudnák a klánból ( én is közéjük tartozom) is mondani aki a PUB-on elsők közt voltak waron- pedig szánalom vereség hátán vereség - de szerencsére már kezd megváltozni és ha ki is kapunk elég szoros meccseket játszunk és megizzasztjuk az ellent ha nyerni akar ellenünk
    én nem vagyok high játékos, de még MED sem, de tudom a PUB az nem csapat játék mindenki magáért játszik ott mindenki vagyis majd nem mindenki szórakozni jár és nem mindig valós képet mutat ki milyen játékos - a war az más csapatjáték TS ami nagy előny és persze mindenki egyenlő mert nincs clay, dead sil, MD stb. stb ami csinálja a skill-t pluszba ja és air a heli no az sincs :D

    XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

Új hozzászólás Aktív témák