Új hozzászólás Aktív témák

  • Svájcinéger

    senior tag

    válasz Makaveli #17171 üzenetére

    Én mindig ugyanazon a szerón játszok - nem magyaron -, az admin elég sokat monitorozza a játékosokat és szórja is kifele ha felmerül a csalás gyanúja. Szerintem nagyon is igazad van, egyre több a csaló. Tegnap sniperrel valakit 3x tisztán eltaláltam és semmi. Bár én ezzel kapcsolatban inkább nem foglalnék állást, mert ahányszor életemben lecsalóztak, legyen az cod2 vagy cod4, hát... Pedig sohasem használtam semmit. Anno az obinet szerón lelőttem egymás után talán 5 ember, köztük egy admint és egyből azt írta, hogy wh off. Nehéz állást foglalni. Egy erős konfiggal, egy gyors és stabil nettel az ember csodákra képes. Én legalábbis ezt vettem észre, mikor konfigot cseréltem. A netem inkább hagyjuk az egy fostalicska. Thx 2. legnagyobb szolgáltató. :W

    Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

Új hozzászólás Aktív témák