Új hozzászólás Aktív témák

  • csana

    senior tag

    válasz csana #13632 üzenetére

    :Y Na ma végre megtört a jég: ma először voltam olyan szerón ahol volt szerencsém valódi csíterekkel (amolyan youtubos videókon megfigyelt mozdulatokkal osztották a fejeseket) összefutni ezen a szerón: COD V1.5(TDM)#1 by:7slash.net. Eddig ilyesmivel egyáltalán nem találkoztam, és annyira fellelkesültem, gondoltam csinálok demót,(de nemsikerült na ezzel kapcs még később érdeklődnék.. Visszatérve a szerver témára: nemkicsit kilógott a lóláb, de annyira, hogy aki nem vette észre hogy a topp emberkék csítelnek, és mindíg beírogatta, hogy XY csíter, azokon egy jót röhögtem. Tudom hogy ilyenkor józan ember lelép onnan, de én már csak a hecc kedvéért is maradtam, hogy gyönyörködjek a killcamokban. A poén az egészben az volt, hogy nálunk is lehetett jópár csíter, mert mi vezettünk :D . Készek voltak a killcamok, rohanunk öten a csávóra, erre fejes, fejes, fejes, és fejes, meg fejes (én voltam az uccsó :) ), de közben néha látszott hogy mozgatta a célkeresztet, hogy el tudja dönteni, hogy "befogott"-e valamit, majd ahol stoppra állt, lőtt.. Csipával volt a legdurvább, ja és persze bár voltak falak, de nemigazán számítottak :). A barinőmnek (nagy bf2-es) is meg kellett mutatnom, és együtt csodáltuk a killeket. Igaz kicsit sajnáltam azokat, akiknek nem esett le, hogy mi folyik a szerón, és kicsit elszállt az agyuk emiatt.. Szóval aki gondolja, poénból nézze meg mi folyik ott néha, de csak ha nem veszi komolyan a csítelőket. (Gondolom le is szerták, vagy sőt még örültek is neki, ha beszólogattak amiatt mert csíteltek)

    Nah egyébként a demófelvétellel kapcs: gondoltam ezt meg kell örökítenem, de valamiért csak egy 1.8 megás demo1-et sikerült alkotnom a /record demo1 parancsal, ami később nem működött.. Namondom sebaj, csinálok mégegyet, és érdekes módon az is 1,8 megás lett, és nem működött a /dem demo1 parancsra.. Természetesen utánanézek a témának, csak gondoltam hamár eszembejutott beírom, hátha valaki hírtelen megmondja mit rontottam el.. Vagy hogy is van ez.. (A demo mappában ott volt a file, de a game magasról le...rta)

Új hozzászólás Aktív témák