Új hozzászólás Aktív témák

  • csana

    senior tag

    válasz pityeszka #13616 üzenetére

    "Ha 1 lövésre lenyom az sztem Aim"
    Vagy az, vagy HC mod :K ..
    Egyébként (ezt most nehogy valaki magára vegye) úgy veszem észre, hogy könnyebb rámondani valakire hogy csíter (hirtelen felindultságban), mint elismerni, hogy "ma nem megy", "jobb az ellen". Én viszonylag sok magyar szerót próbáltam (sőt, állt. azon vagyok), és csak 1 alkalom volt, hogy valaki gyanúsan játszott, de még a csapattársai sem tudták folyamatos figyelés után eldönteni, hogy skilles a gyerek, vagy csíter. Én ki merném jelenteni, hogy viszonylag kevés a csíter a magyar szerókon, viszont annál több a "fikázok, mer biztos csal" típus, ami majdhogynem éppúgy elcs.szi a játékélményt mintha ő maga csítelne. Én is voltam olyan helyzetben, hogy mivel vezettem a tabellát (összejött pár szép gyilok + 1-2 makk is volt) osztottak rendesen, csak azt nem értem, hogy az ilyen embereknek eszébe sem jut, hogy valaki mindíg első lesz, meg 2. meg 3.. Ez a lényege a sorrendnek. De az ilyen emberek miatt kell legtöbbször paráznia az első 2-3 embernek, mert kiszavazással meg vége az ő játékuknak.. Mégegyszer leírnám, hogy ne vegye magára senki. Azért gondoltam hogy leírom a véleményem, mert eddigi tapasztalatom, hogy a legtöbb konfliktus nem a csítelők miatt, hanem azok miatt van, akik meggyanusítják -és fikázzák emiatt- a másikat.

Új hozzászólás Aktív témák