Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz PyroS #12817 üzenetére

    jaja....meg ha taktikára játszunk,a triple granyót is....nagyon hajlamos elmenni a gém a granyódobálás irányába,valaki megkezdi,erre bedobja mindenki a tripla perkes classát,és szerintem hülyeség,hogy a csapatok fele-harmada jut el a tényleges taktikáig,ráadásul védőknek szerintem irreális előny a legtöbb mapon,mire eldurrannak a granyók,már rég kempel mindenki.persze ez csak a saját véleményem,de már volt sok kör,amit félúton ilyen vágott haza...a gl-t szerintem meg csak a taktikusabb játékmódoknál kellene tiltani...ennyi erővel a rögzitett géppityuk sokkal nagyobb gondot jelentenek,ahogy néztem olyan szerón,ahol hagyják az ilyesmiket,és ha mindenki használhatja,az embernek szive-joga berakni,főleg hogy ugye a tripla granyó/claymore/c4 helyére megy,két gl-el nem lesz Isten senki,mert az esetek 99%-ában 1 embert épphogy elvisz,granyót sem nehezebb dobni,főleg tartva a visszaszámlálást,hogy esély ne legyen visszadobni,nagyobb a szóródása,ráadásul ha jól céloz az ember,fel sem robban a gl,de nem is sebez mást,és falon átlőni sem lehet,csak előre nyiltabb terepen érdemes,a granyót meg gyakorlatilag mindenhová oda lehet dobni,még vakon,kedvelt területeket ismerve.szerintem inkább taktikus a gl,mint a triplagranyó.persze cáfolhatja nyugodtan bárki,ez saját vélemény :R

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák