Új hozzászólás Aktív témák

  • gyerpi

    aktív tag

    Helló!

    Megy az adok kapok :C . No szóval tegnap én is játszottam nem is ment annyira. Szóval kiszedtem egy pár PH-st se kick se ban :Y . Cod4 -> connect -> vannak szabályok nem tartom be kick, csúnya beszéd kick -> ennyi, aki ne fogja fel veszekszik -> kick ennyi. Most ezt nem azért írom hogy védjem az admint - semmi közöm hozzájuk, nem is ismerem őket, de a fociban is a bíró az úr leanyázod piros lap eltiltás ( lehet szidni érte anyázni vissza úgy se csinálja :K legfeljeb a másik meccsen jobban figyel rád és már kissebb dolgért kiállít ).
    Cod 2- ben voltam admin nem túl jó de voltam ott is volt MG -> csipa -> fejes (ez kritika a másik félnek- mert így is lehet intézni nem kickel) majd megunja ha 4 szer kilövöd.Tudom itt rosszab a helyzet mert a falon át is kiszed vele mármint az MG-vel. De ha a CONSOL azt írja ne csináld akkor 2 lehetőség 1. makacsság ne adj isten beszólás -> kick, 2. betartom játszok -> nyugi van, ha ez nem érthető és rosszak az idegeim - vagy rossz passban vagyok ne csodálkozzak rajta ha KICK. A csipa -> én is szoktam és az nem kemp mert támadónak csipával sokkal nehezebb és persze aki védekezik és russol az ne csodálkozzon, ha 1 csipás kiszedi, ha pedig valaki védekezik az kempel mert az a dolga. Járok más szerverekre is gamelni ott ahol nincs fenn állandóan az admin no ott mi megy az már néha horrorba illő csít anyázás stb. Többek közt azért járok ide mert itt majd nem mindig van admin. Lehet hogy nincs igazam de ezen a szerveren még az admint nem láttam hogy anyázott volna ( nem is kell).És a többségnek ha a PH szerveren akarsz játszani úgy is az ő játékszabályai szerint kell, hogy játsz ha nem teszed és még durcáskodsz is tudod akkor ne csodálkozz, hogy kickelnek. Szép napot kevés haraggal :C Gyerpál Gyula, Szlovákia

    XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

Új hozzászólás Aktív témák