Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz Napster #10268 üzenetére

    nem kell ezen meglepődni...valami van a KLT-vel...SPY egy átlag gamer volt..aztán KLT-s lett és hirtelen "ugrásközbenfordulvakispisztollyalcsukottszemmel" ossza a fejeseket...

    tegnap is volt egy két érdekes KILLcam a részedről...és tudod amit már sok ember mond azon már el kell gondolkodni...
    meg milyen fegyoval mész? m16? és ugy ölsz mintha csipa lenne..tegnap nem egyszer volt...állk a csipávalaztán hirtelen fekszem...mondom nah melyik csipás szedett le erre látom hogy te 200méterről lősz egyet és fekszem...nem pirosodtam nem kezdtem lihegni...csak lefeküdtem...

    jah és mindemelett legtöbbször Undoritóan viselkedtek...mentek nagy vagányan a 15/2es arányotokkal aztán ha valaki lelő akkor mármegy a fika..."ilyen noob" "olyan szemét" "amolyan mese"...borzasztó...

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák