Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • athomi

    veterán

    válasz Balancee #905 üzenetére

    az a baj, hogy vannak olyan klánok, amelyekről azt hiszik, hogy korrektek és nem cheatelnek (és ez így is van), de ők se tudják, hogy van köztük egy kakukktojás (lényegében te is egy ilyet írtál le)
    most is tudok egy nagyon rendes klánt pedig egyikőjükről tudom, hogy cheatel :)
    na erről ennyit

    sajnos az a baj, hogy mint épp az előtted lévő hozzászólában leírtam, ha van egy ember és szervere ahol nem szoktak cheatelni és te fellépsz és jobb vagy náluk, akkoror már egy büdös cheater vagy
    mindenkinél van egy jobb és ez így van jól, de ezt egyesek nem bírják elviselni
    én meg 1 hónapja játszok és nem is tudok túl jól, de eszembe sem jutott eddig cheatelni és nem is fog (bár pont tegnap tudtam meg, hogy az egyik fájlba kell belenyúlni...eddig azt hittem, hogy a konzolon kell valami parancsot beütni :) )

    lényegében sztem minden olyan tevékenység csalásnak minősül, amivel módosítasz a játékon

    [Szerkesztve]

  • cor

    őstag

    válasz Balancee #905 üzenetére

    cfg: még fentebb irta vki h nem hisz ebben stb...
    hát ha ''normális és tiszta'' játékos vagy akkor annak tartod(mint pl én),de egyébiránt cb-n is rengetegen használják pont azért mert ezzel a pb még nem vág ki.. amit pubon, pcwn leirkálnak h csak xxkb-os(amit nemtom mit jelent)

    a másik az irásokra,használnni kell amit szintén itt olvastam: a chat letiltasat :DDD
    igy max csak pislogsz ha véletlen kirugnak...de legalább addig se olvasod(takrja ki a képet) a sok f@szság amit beirkálnak

    ...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

Új hozzászólás Aktív témák