Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • feka007

    nagyúr

    válasz chungee #2796 üzenetére

    Rám is szokták mondani ezt a jelzőt, amikor kezembe akad egy Springfield (vagy náci megfelelője), és ötödszörre osztom ki ugyanannak az illetőnek 50m-ről a heccsatot ;] Azt hiszik egyesek, hogy ha vki jól játszik, akkor az egyből kcsg csíter.
    De a hülyébb wh-sokat nagyon könnyen ki lehet szűrni...

    [Szerkesztve]

  • Boci_83

    őstag

    válasz chungee #2796 üzenetére

    Tegnap történt a dolog hogy egy lelkes játékos agyonra klánt keres, meg hogy ő mennyire csatlakozna, és ezerrel irja a kérdéseit egymás után hogy hol van TGF? Adják neki a linket hogy hol van felvétel. De ugye felvesztek..., de ugye bevesztek... stb-stb.
    Eltelik vagy 5 perc írja hogy ''csipát pls'' !! :( Ráérdeklődöm, hogy az miért is jó neki, és hogy így szeretnél csatlakozni egy klánhoz? Erre, de hát ő csak azzal tud játszani, meg hogy az milyen jó amikor őt nem látják ő meg mindenkit lelőhet.... Pfff.
    Igaz nem régen játszom, de azt sem tudom hogy működik, és nem is nagyon érdekel, pusztán tájékozódó jeleggel, de hihetetlen milyen szinten tud irritálni a ha valaki használja.
    És még hihetetlenebb dolog, hogy soha el sem képzeltem volna hogy valaha engem is lecsitereznek... de mostanában egyre többet fordul elő. Igaz hetek óta semmi mást nem is csinálok csak COD-ozok, így némi fejlődés tapasztalható azthiszem... :B

    És szomorúan tapasztaltam hogy a S-I-E szerverén is előfordul mostmár a WH-zás, pedig ez az egyik szerver amin a legszivesen játszom, hisz eddig nem nagyon volt ilyenre példa.

    [Szerkesztve]

    **********

Új hozzászólás Aktív témák