Új hozzászólás Aktív témák

  • Davidof92

    senior tag

    Magyar pub színvonal: Felmentem rifle only extreme szeróra. Egyik incidens délután volt, a másik pedig most.
    Délután: Valami nem alap map, feljön az admin, azt hiszi ő a jóisten. TDM Riflébe jó vagyok, eléggé elvertem a többieket. Mondja az admin, h NOOB offold. Mondom annyira csalok mint te. Megint megy egy darabig, aztán jön megint h offoljam. Nem írtam vissza neki semmit. Az mondjuk csak mellékes, hogy az admin meg bugolt és kiment a pályáról. Persze azt lehet, ő a jóisten.
    Most este: Matmata, fenntvan 2 gyerek, azt mondja kempelek. Nagyon kempeltem, újraéledtem ezek ott voltak. Mindegy. Következő pálya egy kicsike négyszögletű, 4 sarkába 4 épület. Eleinte eléggé tűrhető volt(azon kívül hogy örökké körbevettek, vagy ha nem tudott lelőni odanyomott egy granyót). Feljött az admin, az lefoglalta tesómat, egyedül maradtam 2re. Szerencsétlen nyomorékok odaálltak ahova spawnoltam, mindig lelőttek(szarul belőtt szeró, a emghaltat a csapattára mellé rakja közvetlenül, ezért mindig ketten voltak). Csomószor megöltek, ezért én beírtam, h" a pénzért testét áruló anyátokat, hadjatok már újraéledni" admin kickelt, majd bannolt. Büszke lehet magára. Mondjuk a végén ugyanúgy spawnkillert ő is, szóval egy low volt. Nem tudom, van-e regelve erre a fórumra vagy sem, nem érdekel. Csak gondoltam leírom eme csodás kis szerveren történteket. Aki akarja, elküldöm privibe a szeró ip-jét.

    Hogy lehet megtudni valaki ip címét? vagy ez már hackerkedésnek számít?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák