Új hozzászólás Aktív témák

  • knbs

    senior tag

    Fennakadtam ezen a cfg-s dolgon korulnezegettem, es en is talatam kicker,yekoms,... es egyeb nagy nevektol cfg-ket... megnezegetve oket 15-20-30 kb-os cuccok,tele ertelmetlen baromsagokkal,amik semmi extra dolgot nem tesznek,nemhogy jobban lonenek tole...

    Szerintem,aki egy kicsit is komolyan veszi a jatekot es nem ragad le a publik szervereken torteno idegsokknal. Az amugy is probalja teljesen naturalis jatekbeallitasokkal jatszani.
    Ismertem olyan jatekost,aki 0.5-os sensel jatszik,es nagyon sok hely kell neki az egerkezeleshez ( metert rant egy 120-fokos fordulathoz :D ) namost o megszokta,hogy baromi nagy asztalon jatszik... elment lanra es rabaszott mert baromi pici asztalok voltak (50 cm-es melyseggel) teljesen mas pozicioban kellett jatszania es elismerte,hogy o hibazott mikor anno megszokta ezt...

    Ez csak egy pelda volt arra,hogy ne szokjunk meg semmifele extra beallitast,configot,hardwaret etc... mivel a rangosabb lan-esemenyek standard korulmenyek kozott zajlanak( alap cfg,semmi valtoztatas benne, egyforma gepek mindenkinek) a jobb lanok ilyenek,szerintem ez a kovetendo pelda is. Dontson az emberi tehetseg,ne a hardware es egyeb ugyeskedesek....

    Persze,az aki megmarad a publik szinten o tovabbra is talalkozni fog a cfg-es es egyeb hieperszuper kamukkal,amiket csak ugy valaki kitalal es elkezdi mondani... Na de mindegy reszemrol ez a cfg-s tema lezarva,addig amig nem latok valami ertelmes bizonyitast arra,hogy barmilyen cfg allitas segitsegevel jobban jatszik valaki( ertem ez alatt elonyt elvez azzal szemben,aki nem hasznalja),ennyi.

    De meg senki nem nyilatkozott a HUNCUP-rol,vagy itt ph-n senki nem kiseri figyelemmel a magyar cod2 tarsadalom hivatalos kupajat??? :(

    A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

Új hozzászólás Aktív témák