Új hozzászólás Aktív témák

  • Ice!?

    őstag

    válasz <NewL> #5855 üzenetére

    Ne is mondd... Norton-t töltöttem a kemény egy megás netemmel torrentről... Tele volt vírussal. De mielőtt megnéztem volna, hogy ugyan már van-e, feltelepítettem. Újraindítottam szokás szerint, azt nem indul a vista :( Gyorsan másik vinyót be, azt vista install... Azóta Kaspersky van fent (Ha nem lett volna fos a norton, sose próbáltam volna ki.) Mikor még XP-m volt (Ami szerintem a legjobb op.rendszer), 2002-es norton-t használtam. Simán jó volt.A LiveUpdate-el naprakész volt. Már nincs vírusom, könyörtelenül leírtottam azt, ami okozta a vista halálát. Szerencsére más nem volt.

    Viszont most meg érdekes jelenséggel állok szemben. Freemail-t nem nyitja meg, Youtube-ot nagy nehezen... Azt közbe meg 100-as ping (Ami viszonylag jó) MSN-re, meg X-re nem lehet bejelentkezni, és már fingom sincs, hogy mi lehet. Codozni se tudok, mert PnkPstrA.exe leáll. Már rutinból próbáltam a pb frissítést (pbsetup-ot töltöttem le arról a linkröl, amit itt az első hsz-ben megadtak), de nem lehet betallózni a cod2_mp.exe-t. Lehet, hogy mégiscsak uninstall lesz ebből :( Pedig nem akartam...
    mod.: Nem vagyok töredezett :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák