Új hozzászólás Aktív témák

  • Breisat01

    csendes tag

    Héj!

    Az van,hogy ... ki van.Tanácstalan vagyok,és muszáj segítséget kérnem komolyabb emberektől.
    Maga a jelenség nem újdonság,valahol lehet én fújom fel ennyire a dolgot.A történet úgy nézz ki,hogy néha,így 3-4 havonta leporolom,ezt a játékot(mert ebben tudok érvényesülni azért:D),de sajnos egyre rosszabb a helyzetem.Csak magyar szerverekre járok,oda sem sokra(Bro és KHT),de tegnap teljesen feltúrt a dolog.
    Komolyan mondom,meg kell szenvedjek azért,hogy megöljek valakit.Vannak bizonyos emberek,neki tök mindegy,hogy hétfő vagy csütörtöki nap van,ŐT akkor sem ölöd meg 3 próbálkozásból!Átmegy rajt a a golyó,mindegy,hogy fejbe lövőd,ő bokán lő és meghalsz.
    Tegnap fent volt egy csaj,ha nem 3 esetben mellen lőttem 3 méterről,és meg sem érezte.Ő meg természetesen elsőre lekillelt.
    Tegnap akkor offoltam ki a játékot,amikor a gyereket,egy méterről arcon lőttem,aztán lebasholtam,és ő ezek után meg lelőtt.:D
    De ez végül is mi?
    A cfg-ben rosszak lennének a netes beállításaim?
    A gépem jó erre a játékra,netem úgy szintén,és még is csak a szenvedés megy.Ami még hihetetlen 60-70-100-110 es pingel némelyiknek meg adja.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák