Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Merlini

    tag

    válasz OTIS_ #25 üzenetére

    Na beszéltem a szülőkkel...
    Most fizetünk 11.500 HUF ot a 2megás tkoma dsl ért, és lebeszéltem velük hogy váltunk 3megás ''3c'' internetre (az első kérdésük azvolt hogy az emailcímünk megváltozik e )


    Sebeség váltásnál +6600Ft kérnek, és lehet a T-Com májusba 1 éves évfordulóra, megemeli 2->3Mbit-re, de ez nem biztos. Szóval ezt gondold meg érdemes-e ráfizetni.

    Ha vársz májusig és T-com nem emel.
    Te ráfizetsz az emelésre, akkor lehet 2007 májusi lejáratú hűségre módosul a szerződés. 3C-t hívjátok fel hétfőn kérdezétek meg.

    E-mail cím megszünik, hiszen azt T-online adta csomagban az ADSL mellé.
    Fel kell őket hívni, hogy csak e-mail elérésre van-e előfizetés.

    Én csak ingyenes e-mail címeket használok, még analóg modemnél is váltottam szolgáltatókat és láttam ebből csak szívás lenne.
    Ha kell tudok adni GMail meghívót 2,5Gigás postafiók mérettel.


    Meg ragaszkodnak hozzá, hogy kérdezzek meg valakit, aki ''biztosít'' arról, hogy stabil lesz mint az eddigi...

    Még írok egy privit coolmpi nak,

    Jelenleg még tudomásom szerint csak neki van 3C ADSL-je. :F

    közben megkérdezem a topiknyitót, hogy akkor hogyan is kell ezt a manővert végrehajtani úgy hogy: netkimaradás/rejtélyesegyébköltségek ne legyenek, viszont a 4hónap ingyen internet, ami 48.000 HUF megtakarítást jelent (nemtudom ki hogy van vele, de szerintem ez jól jön egy átlagos magyar háztartásban...) annál inkább kellene
    u.i.: Ha ''beindul'' a biznisz, 10 évig ingyen lesz neted

    OTIS


    Letöltőd a 3C megrendelőjét, és kitöltitek, elfaxoljátok.
    [link]

    FAX-olása előt hívjál és megadom mitt kell beírni
    ''Hozó ügyfél neve / cégneve''
    ''Hozó ügyfél címe / székhelye ''
    rublikába.

    b.janko lehet már téged már sokan megadtak, mert kiírtad a nevedet, és nem is tudsz róla, a 9. embernél meg már a hozóktól veszed el az embereket, én ezt kontrolálom a telefonhívással.

    Másnap T-online-nak kell írni, hogy felmondod a szerződést szolgáltató váltással.
    (Sima lemondásnál leszerelik a modemet, és akkor 22-23eFt 3 hónapon belül az ADSL bekötés a C3-nál).

    Itt tartok csütörtökön megrendeltem, adategyeztetésre visszahivtak itt érdemes megadni mobil számot is, mert panaszkodtak, hogy sok embert nem tudnak elérni.
    Pénteken lemondtam (lemondást vissza is igazolták).


    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák