Új hozzászólás Aktív témák

  • radio100jozs

    őstag

    válasz Stev1972 #3098 üzenetére

    Nekem is spambe jött, de ez most már hiteles számla, és ott van az engedményezési nyilatkozat is. Én 11.23-al mondtam fel, és 11.26-tól az UPC szolgáltatónál vagyok, és egyérteműen a levélben benne van, hogy a Btel engedélyezte a szolgáltatóváltást, és azzal a nappal az UPC szolgáltat. Én kinyomtattam a felmondód, meg a számlát, és írok ajánlott levelet a Btelnek, hogy kérem a számla módosítását, mivel nekem is 11.01-12.31-ig 2 hónap lett kiszámlázva. A fizetési határidő 12.23, de én azt csinálom, hogy csak a novembert elutalom, azaz 1 hónapnyit, mert azt jogosan követelik tőlem is, viszont beleírom a levélbe a beígért kötbér megtérítését is, de ennyi. Fontos, hogy a számla legyen megreklamálva, mert ha nem, akkor a követelés elfogadottnak tekintendő! A levelet csak azért írom és küldöm postán, hogy ha majd felszámolás, meg minden esetleg lesz, a követeléskezelők felé legyen bizonyítékom, hogy a számlát megreklamáltam.

    Az biztos, ha már nincs szolgáltatás, akkor azt az időszakot nem fizetném be, mert csak elúszott pénz.

    Hűség nekem is volt, így onnan még majd várom az elszámolást, vagy az elengedést, még nem tudom mi lesz, de ezt beszámítottam a költségvetésembe.

Új hozzászólás Aktív témák