Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz bandus #84762 üzenetére

    Ha csak ennyi a kérdés, akkor én virtuális nyomtatóval (pl bullzip) kinyomom jpg-nek és az pöröghet. Ezt bármelyik USB-s TV (digitális képkeret) megeszi.

    sketchifun: Apple, biztosan van rá valami iSW. Kérdezd meg a topik iGuruját. :K
    Androidon én az ES File Explorert használom megelégedéssel. Hasonlóan a Total Commanderhez be van állítva a céges szerver helyi hálózaton, így ha az irodai wifire csatlakozok, akkor simán tudom használni. Alapvetően az SD-kártyát használja TEMP mappának, de Mentés másként és felülírom a szerveren lévő fájlt.

    Melack: láttam már olyan, csak iOS-ra megírt célszoftvert, amivel nálunk egy helyszíni felmérés 20 perc alatt megvan és pdf-ben kiexportálja az alaprajzot 3D-ben mutatja a helyiséget belmagassággal, ha vízszintesen mérsz átlókat, illetve testátlókat, akkor a fali dőlésszögeket is mutatja horizontálisan és vertikálisan is. Majd ezt a rendszert rá tudod húzni egy Corel Draw-ra például és megcsinálom az ügyfélnek a 3D méretpontos látványtervet padlóval, nyílászáróval, bútorral.
    Drága az app ($100+) és a hozzá való BT-os lézeres távolságmérő ($200+), de ne ha felhoznám a felmérést végző gyereknek most, amit tavalyelőtt tőlen mutattak neki, térden ülve zokogna...
    A főnöknek Apple tabletje van, a felmérést végző srácnak Samsung Galaxy. Még a két tablet különbözete is visszajött volna...

    [ Szerkesztve ]

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Új hozzászólás Aktív témák