Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BeZol

    őstag

    válasz Maxximus #22943 üzenetére

    Ha rendszeresen ugyanazon A-B pont között közlekedsz, akkor már biztosan kitapasztalhattad, hogy hol szoktak mérni, innentől kezdve ott lassan mész, máshol meg nyomod neki, ez ilyen egyszerű, még csak lézerblokkoló sem kell, egyéb esetben pedig óra szerinti +15km/h-val mehetsz, úgy is csal annyit, hogy nem kapsz bírságot soha sem.

    Nekem a 68 lóerős ford fiesta 1.4tdci is elég, hamar eléri városban az 50-et, és még autópályán is lehet vele menni 130cal. Ízlések és pofonok ugye. M3-as tulaj is azt mondta, hogy neki is bőven elég lenne egy 320D, mégsem az van neki :DDD

    Engem sem nyűgöznek le a 20D motorok, de az új BMW-k sem, annyira egyenarculatú lett az összes, hogy ma is csak 2-3 kocsinyi távolságból tudtam megállapítani, hogy most 320D vagy 420D szerencsétlenkedik 80nal középső sávban 100 helyett, annyira dög egyformák lettek, ezért tuti kimaradnak a mostani szériák a jövőben számomra.

    Chiptuningot pedig helyesen kell megválasztani, és akkor nincsen probléma. Használtautó esetén eléggé zsákbamacska persze. Engem zavart, hogy nem kopott le a Honda S2000 a seggemből és az Opel Insignia OPC sem, márpedig ilyenek ne szórakozzanak velem, úgyhogy probléma letudva azóta. További jó pont, hogy németben sokkalta több 3ezres diesel mászkál, itthon ugye inkább csak 2ezresek, és az összes 3ezres dieseles majom, amelyik képtelen volt a csutka üres külső sávba lehúzódni, mert idegesítette a magyar rendszám vagy mittomén, azt szépen ott tudtam hagyni a francba, és nem voltam meglőve, hogy ott kell kullogjak a seggében, és visszalassít minden egyes alkalommal, mikor másik autó mellé ér. Na meg ha országúton előzől és akit előzől rágyorsít és közben jönnek szemből mit csinálsz? Imádkozol chiptuningért?
    Igenis jó, hogy ott van az erőtöbblet, ha szükség van rá, persze van akinek ez nem fontos, és retteg egy ilyen autótól, én is rettegnék, mert kitudja milyen féle-fajta pöckölést csináltak rajta. Szóval nem csak a tekert kilométerek és a szervizeltség miatt lehet aggódni, hanem hogy vajon chipelve is van-e/volt-e a kocsi, vagy csak kiszedték eladás előtt? ;]

    Ott vernek át ahol akarnak...
    Olyan 150ezer km-es használt bmw-ket látok, hogy tuti legalább 250ezer van bennük, komolyan vicc az egész :DD Látom az én kocsim milyen állapotú rendszeres használat mellett, és tök error az egész. Soha nem is mernék 3 évesnél idősebb autót vásárolni, de már ott is akadnak kakukktojások...

  • Shadowbull

    addikt

    válasz Maxximus #22978 üzenetére

    F11-ben szerintem siman at lehet allitani a nyelvet magyarra.

    Pazarol a világ, én meg segítek neki.

Új hozzászólás Aktív témák