Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tibi666

    senior tag

    válasz MPowerPH #7777 üzenetére

    saabot ne. egy kollégám évek óta nyúz egy 9-5öst. nagyon szar autó. összeszerelési minőségben bármelyik francia autó magasan veri. nem szereti, bmw-t akar helyette. :)

    az audi már inkább, az kevésbé zsákbamacska.
    a helyedben clk mercit, vagy valamilyen volvot néznék meg. 2.5 millió körül szép darabokat lehet kapni. esetleg titkos adu ászként javasolnám a renault vel satist. nissan v6 benzinessel, vagy a 2 literes turbós benzinessel. a 3 literes dízel melegedési problémákkal küzd, a 2.2-es meg szimplán szar. egyébként irtó kényelmes, és nem túl a háklis. a benzines motorok szuperek, az autó nagy része a laguna 2-vel közös alapokon nyugszik, az pedig szintén nem rossz konstrukció. a hírénél sokkal jobb. ;)

  • dragonfx

    veterán

    válasz MPowerPH #7777 üzenetére

    mér 2.5é már kapsz e36 mat.....1 évre örültség valami átmenetit venni amin bukni fogsz árban szerintem is.

    Saab>>néztem én is...nekem is bejön...olvass egy két népítéletet.....kb 1.5x drágább hozzá a szervíz mint a bmw.hez és hibaérzékenyebb is.
    egy 1.8-2.0 t nekem is jöhetne.

    alfa jtd>>olasz és dízelt és használatan???..sokat ittál??

    c220 kompressor>>biztos jó lehet sok van belőle az uton, de pont a konkurencia???

    Honda>>jó jóóó de nem német és nem bmw.

    Seat>>egy leon jöhetne nekem is de nem tdi.1.8 t

    1.5é viszek el a tiédet??..az elég harmatos nem???...2.5é már kapnál bmw.t akár átmenetit is.pl:e46ból valamit.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Új hozzászólás Aktív témák