Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ArthurShelby

    addikt

    válasz H.Ezredes #68363 üzenetére

    Csomó mindenben igazad van.
    A fék tényleg kevés rá (az m5-re is), de utólag lehet upgradelni (asszem a következő 7-es főmunkahengerét szokták beletenni, illetve nagyobb fékeket), az automata tényleg lassú (igaz, nekem nincs sok tapasztalatom még), bár abból is volt kormányváltós, illetve nem tudom bele lehet-e tenni az smg váltót. A merevítés is kevés, bár szerintem ez a hétköznapok alkalmával kevésszer jön ki (és szerencsére viszonylag egyszerűen orvosolható). A hifi is gagyi alapból, de ezt is lehet orvosolni.
    Én úgy tudom a masszírozás vas/acél golyókkal van, nem zsákokat fújogat. Az ülésfűtés nálam gyorsan melegedett (de olvastam a fb csoportban, hogy van akinek lassú).
    Bluetooth megoldható bluebus-szal így maradhat a gyári fejegység. Igazán jó androidos fejegységet még én sem láttam (pl min 4gb ram, erős proci, minőségi szoftver, korhű kinézet), illetve nem tudom, hogy a régi dolgok (pl állófűtés programozás) hogy működnének vele. Androidoshoz az ibus app viszont elég fasza: meg lehet oldani szépen a tolató kamerát, és a pdc kijelzést is, illetve még ezer dolgot (pl olajhőfok ellenőrzése, boardcomputert és lehet még az állófűtést is :F )

    A baj/zavaró a sok kis upgrade, illetve csomó minden ritka. Egy kis merevítés itt, egy kis féknövelés amott, egy kis roló, egy kis állófűtés, egy kis bluebus, egy kis ibus androiddal...
    Viszont ha ránézek a beltéri képeidre nekem sokkal szimpatikusabb az e39-é...

    Tisztázás végett, nekem még nincs meg a kocsi, csak szemezek eggyel (szóval így nagy a szám). Félek a lassú/úrias automatától, és attól, hogy örökké csak önteni fogom bele a pénzt. Unalmas ez a világos szín (cserébe gyakori a színbeli bontott alkatrész hozzá, viszont ez a kocsi jó állapotú/nem rohad, ha kell lehet fóliáztatni).

    (Apropó, ha fóliázom, az a pdc szenzorait nem érinti rosszul? A taxiknál ezt hogy oldják meg? Illetve ha a szürke kocsit lilára vagy hupikékre fóliáztatom azt be kell írni a forgalmiba?)

    [ Szerkesztve ]

    A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

  • tasiadam

    veterán

    válasz H.Ezredes #68363 üzenetére

    2 kérdés:

    1: ez kék, vagy fekete belső + bézs (e39)?

    2: Az e60 esetében mennyire igaz, hogy sokkal háklisabb és kevésbé megbízható? Tekintsünk el a motoroktól és a váltótól, mert az karbantartás függő.

    Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

Új hozzászólás Aktív témák