Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • chess001

    aktív tag

    válasz cOxeR #40247 üzenetére

    Biztosító: az általad okott kárt fizeti a biztosítód a károsultnak, neked semmilyen bajod nem lehet belőle, kivéve, ha megszűnik, akkor keresned kell másik.
    A Generalli a legszemetebb banda, hátulról belémjöttek, elismerték, rendőrök kijöttek leírták, erre közli a biztosító, hogy biztosan az én hibám, bizonyítsam be, ha akarom bíróságon. Csak 2 éve húzódik...

    Valószínűleg a 2 végállást használnám, a legkeményebbet pályán, a legpuhábbat közúton, meg pályán adnék egy kis plusz dőlést. Igazából a 10 óra is elég nagy igénybevétel. Ha többet mész nem bírja az utcai technika, 20-30 perces etapok vannak, és már ahhoz sem árt az M-esekbe való 10W60+olajhűtő kombo. Egy nagyobb kocsinál simán benne van az, hogy a fék elmelegszik. Az abroncs az egyik legfontosabb, én béna voltam kb. 1 Kakucson 50%-át elhasználtam az abroncsnak, de egyszerűen olyan piszok jó volt, hogy nem érdekelt.

    [ Szerkesztve ]

    A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

Új hozzászólás Aktív témák