Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BeZol

    őstag

    válasz KINKY_007 #27993 üzenetére

    Rákerestem, elvileg 15mm-es az ültetés az M-futóműben. A tiedét nagyon alacsonynak tartom :DDD
    Itt óbudán a kiscelli utcában és környékén annyi fekvőrendőr van, és viszonylag magasak is, hogy még kb. álló helyzet közeli átgurulással is beleér az alsó gumi. A tiedé itt már a lököst érné szerintem. Az útfelújításoknál is néhol annyira hülyén csinálják meg az aszfaltkivágásokat, hogy ott is necces néha a dolog, márpedig az ilyet sokszor nem tudom kikerülni. Viszont biztos szépen fekszi az utat.
    Egyszer németből hazafele jövet ment előttem egy E92es m-paketos, azelőtt meg egy E93as m-paket nélküli, és tök jól lehetett látni, hogy a sportfutómű nélküli alatt "át tudtam látni", és kicsit furának is tűnt az m-eshez képest, mert az M-es az mintha rácuppant volna az útra, ezzel sokkel dögösebben is mutatott, hiszen már nem annyira "kocka" formát láttam, hanem "téglalaposabbat".
    Én nem tartom rázósnak 18"as felnikkel és sima gumikkal. Lassan fel kéne tegyem a téli 17"eseket, de komfortra kb. ugyanazt hozzák, csak jobban bedől nagyobb sebességű kanyarban a kocsi (lehet az is számít, hogy 225ös és nem 255ös), és közelről szerintem nem néz ki jól, mert már túl vastag a gumi pereme, viszont messziről oké.

Új hozzászólás Aktív témák