Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BeZol

    őstag

    válasz BeZol #27099 üzenetére

    Emlékeztek még a 4es coupe tanulmányra?

    Totál csalódás lett a végleges 4es, DE 3 év elteltével a faceliftes 3as megkapta ezeket a gyönyörű csíkos-karikás első lámpákat. Lehet a 4est is megszépítik hamarosan.

    Voltam most bmw szalonban, beültem 2es active tourerbe, 3as gt-be és x6-osba. Egyik iránt sem éreztem birtoklási vágyat. A 2es eleve családosoknak van, így az nem is csoda h meg se mozgatott. A 3as gt egy 320d volt, és 15,3m Ft. Hát, teljesen úgy éreztem magam mint az új skoda octaviában. Ugyanannyi hely elől, hátul, és a csomagtartó is ugyanakkora. Van pár több extra, léteznek erősebb motorok és bmw-s a belső is, de ennyi pénzért ez butaság, nem nyújt annyival többet a prémium mint régen. Az x6os elől jó volt, de hátulra be-kiszállni botrányos.

    Azt is megállapítottam, hogy aki nem 10ezresekkel törli a fenekét, annak nem érdemes régi szériáról újra váltani, érdemes egy szériát kihagyni, mert egyszerűen nincs annyi plussz, közben pedig a prémium márkákat egyre inkább szorongatják alulról, és azt kell h mondjam, már csak talán a nagyobb motorok miatt érdemes vásárolni ilyet, mert az még markáns különbség, de a belső tér + funkciókban nem érzek akkora szakadékot mint anno 10 éve. Mi lesz itt 10 év múlva? :DDD

Új hozzászólás Aktív témák