Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BeZol

    őstag

    válasz MPowerPH #22960 üzenetére

    Hát engem még nem kulcsoztak meg, de szerintem biciklis már súrolhatta a kocsi bal hátulját, mert mintha dörzspapírral végigmentek volna a sarkánál lent és fent is, viszont csak nagyon közelről látszódik. Ilyen pici benyomódásaim nekem is vannak, csak bizonyos szögből látszódnak, tényleg pici összegért eltüntetik, csak fura helyeken vannak néha, de tényleg nem vészes. Most a legújabb benyomódás a tanksapkán lett, mintha valaki rávágta volna az ajtót, de a festés sem sérült, viszont 1-2mm mélyen benyomódott.

    Engem a kavicsfelverődések aggasztanak a leginkább. Motorháztetőt már ugye újrafényeztettem, viszont az első lökhárító és a két visszapillantó is egyre hiányosabb festékügyileg :DD Szélvédőn is van 2db nagyobb kavicsfelverődés, csak nem a vezető felőli oldalon, így az nem zavaró, de ha lesz egy 3., akkor új szélvédő is lesz. Most, hogy jön a nyár és sokat úton leszek, biztos meglesz a 3. kavicska is a szélvédőre :( Mondjuk vicces, hogy ez a két kavics 4 év után jött 1 hét különbséggel, se előtte, se utána semmi, pedig eltelt 2 év.

    Édesapám pakolt a garázsban, a gereblye véletlenül eldőlt és végigkarcolta a kocsi oldalát. Én nem láttam, mert műtét után voltam és járni sem tudtam, de semmi sem látszódik belőle, pedig biztos volt olyan durva, mint egy kulcsozás :DDD

    Sajnos a használatnak megvan az ára.

Új hozzászólás Aktív témák