Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chal

    addikt

    válasz BeZol #21783 üzenetére

    Nem félek én a futástól, de ha azzal indul a dolog hogy át akarnak verni keményen, akkor nyilván szóba se fogok vele állni utána. Nomeg itt nem arról van szó, hogy a föld-hold távolság benne volt az autóban, de ez látszik az áron is, hanem arról, hogy visszatekert rajta 200 ezret, majd az annak megfelelő áron (több mint 1.5 mFt-vel drágábban) akarta elsózni, hamisított szervizkönyvvel. Meg most komolyan azzal kéne indítanom, hogy elviszem egy ilyen visszatekerős emberhez és megkérem hogy tekerje ELŐRE, hogy visszaállítsuk az eredeti állapotot? :D Sírva röhögne szerintem :)

    Tisztában vagyok vele, hogy a bmw drága, az általad írt árkategóriában gondolkodok, levonva belőle a nagyobb motorot, és néhány extrát amikre nekem nincs szükségem (csak azért nem fogom megvenni a fullost mert "azt illik, ha már bmw"). Szóval nagyságrendileg ott is vagyunk annál amit mondasz.

    Navi kérdés:

    Az új (2009 utáni) Business navirol elég sokat tudok már, volt lehetőségem kipróbálni, belemászni, és összehasonlítani a prof-al. Szerintem teljesen rendben van, nyilván a Professional sokkal jobb, de a semminél igenis jobb a Business. Ez az elmélet egyébként még a M-ASK/CCC rendszer idejéből származik, de ez sokat változott azóta. Manapság a Business navin már emaileket lehet olvasni, 3D-ben navigál (és nem DVD-ről, stb..). Pongyolan fogalmaza ugyanazok mint CIC rendszerű Prof.ok, csak hdd helyett SD kártyásak (ahova zene se másolható, az igaz), és kisebb a screen. Zenére meg ott a bluetooth/USB. Ha netán nincs benne a megfelelő TCU vagy MULF, akkor pedig egész szerény összegért bele lehet tenni utólag is (de eddig még nem láttam olyan Business naviast amelyikben A2DP-t tudó BT vagy USB, vagy mindkettő ne lett volna).

    Egyébként meg ízlés kérdése nyilván, teljesen átnéztem, kipróbáltam, nekem bőven elég amit tud, szóval ez nem szempont. Örülök ha Prof.-al találok jó autót, hogyne örülnék.. de nem fogom otthagyni ha csak a Business van benne, tök jó már az is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák