Új hozzászólás Aktív témák

  • Chris0321

    addikt

    válasz commanDOS #55922 üzenetére

    Helló.
    Én tavaly 1.1 millióért vettem egy 2002-es 320i Touring-ot, vásárlás után a kötelező cserékkel, kaszni és fényezés javítással ráment 3-400.000 ft, idén vettem rá 4 új kétszéles szettet 150.000 ft-ért (Continental), plusz egyébb dolgokra ráment 140.000 ft (lényegében alkatrészár mert sógorom szerelte). Fékek lettek cserélve elől és hátul + felújítva a féknyereg vagy mi és volt olajcsere, a szélvédőnél tömítés csere, stb. Jövőre műszaki előttre be van tervezve már most egy max. 150.000-es javítás, plusz majd még meglátjuk mi lesz. A javítások egy részét az előző tulaj sunnyogta él, sokban függ ettől, hogy mennyi lesz a kiadásod. Dízelt akkor érdemes venni ha sokat vezetsz évente, nekem bőven elég a benzines mert a 10.000 km/évet sem érem el. A benzinesnél az olajfogyasztással lehet gond, de az javítható, a dízelt nem ismerem de a 150 le-st ajánlják általában. A kasznit nézzétek meg jól, hogy ne rohadjon. Nekem alig látszódott valami a bal első sárvédőn de mivel belülről kifelé dolgozik a rozsda így cserés volt.
    Igyekezz extrásat venni, mert egyrészt kényelmesebb másrészt könnyebb lesz eladni. Én egy manuális váltós, automata klímás, 4x elektromos ablakos, ülésfűtéses, multi kormányos példányra 4 hónapig vadásztam de nem bántam meg a vásárlást.

Új hozzászólás Aktív témák