Új hozzászólás Aktív témák

  • E-Max

    tag

    Sziasztok!
    Nem E60/X6 lesz, hanem F01-es 740i. :DDD
    Sikerült kibrusztolni kedvezményt, annyit, hogy a 84.000 eurós keretbe beférjen, világos bőrrel, 10"-os idrive-al, auto váltóval, digi klíma, 18-as felni, stb... :)
    És nekem semmibe nem kerül, cserébe 4 év múlva, 10.000euróért megvehetem, ha össze nem töröm. És csak én használom, magán használatra is, és benzint se fizetek rá... :DDD
    Anyuka E46 cabrio projektje él, de addig ő használja az én S60-asom, én meg BMW-nek mondtam, nincs autóm, kéne valami.
    Mondták természetes, akartak is szólni, hogyha rendelek, addig biztosítanak egy bérautót, 0euróért, csak kauciónak kell letenni 2.000 eurót.
    Most hozzám vágtak egy E60 520d full fapadot... :DDD
    48.000km van benne, 1 éves sincs, meg is vehetném akár, mint itthon tesztautókat, csak ott legalább cserélik az elkopott alkatrészeket, turbót is, mindent és a vég ára 26.000euró, ennyiért elhozhatom úgy, hogy mindent vadi újra cserélnek benne. :Y
    Igaz, sajnos nagyon hülye, neptun kék színe van, meg amúgyis max anyunak venném meg, de ezt kihagyom... :)
    Itthon eszébe se jut kereskedőnek ilyet ajánlani, hogy bérautó, pláne nem ingyen, több mint 1 hónapra... :Y
    Km korlát nélkül, igaz, minden megtett 1.000km 50euróba kerül... :U

    # # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

Új hozzászólás Aktív témák