Új hozzászólás Aktív témák

  • H.Ezredes

    őstag

    válasz Ck. #40199 üzenetére

    Csalóka a 2 kép teljesen máshonnan és más szögből van fotózva illetve ez a kerék is kicsi így becsapós azért. Tegyük fel jó rugót vásároltál hozzá ( az össze tud ülni.....) Berakod az új rugót új gátlót új toronycsapágyat az simán emel/emelhet rajta 3-4cm-t. A hasmagasság kérdéssel meg pontosítanék mivel sokan azt veszik alap magasságnak amikor a kocsi már 10-15 éves van benne 150-200-300E Km.... Miközben a gyári magassághoz köze nincs a kocsinak. Mikor pedig kap új gátlót toronycsapágyat stb akkor "visszakerül" a gyári magasságba és mindenki juj de magas lett vagy megemelkedett stb holott a fos magasságból gyári magasságba került vissza..... Egyébként idővel szépen csökken majd a magasság ahogy beül minden és használódik.

    (#40202) Möhe

    Áhh te magasabban vagy ;] :DDD Annyira alacsonyan voltam,hogy a nyomvályús úton mikor fékeztem a lámpához le-le ért az alja a kocsinak néha egy nagyobb fekvőrendőr is odavert ha nem úgy mentél át rajta... De iszonyat összeült a toronycsapágyam a kormány is szorulgatott miatta... Kemény volt tekerni a többihez képest bár engem annyira nem izgatott most lágyabb puhább a kormányzás és nem is akad. Ez ahogy álltam ki egyből fel is tűnt. Nem mértem le de egy 2cm-el biztos magasabb lett aminek jelen pillanatban örülök :) Többek között ezért is tépte le a padka az első lökösöm mert annyira lent ült az eleje..... Aknára pedig csak deszkával lehetett leállni.... :D Most pedig kiállok "simán" M5 az jön megy mindenhol.... Bokorugró ;]

    [ Szerkesztve ]

    ►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

Új hozzászólás Aktív témák