Új hozzászólás Aktív témák

  • Xmodule

    őstag

    Voltunk ma megnézni az arany színü e46-ot. Nem vettem meg. Jól ment amugy kupplung is jó volt (már az elsö pár mm-nél amikor felengedtem elindult a kocsi), kényelmes is volt nem volt lelakva kivéve, és most kapaszodjatok meg! A gázpedálnál de legjobban a kupplungnál olyan lyuk van a padlólemezbe, hogy az brutális. Én ilyet még életembe nem láttam... o.O . Az elözö tulajnak valahogy a sarka lehetett ott, de hogy igy hogy azt nem értem. Na de nem ezért nem vettem meg. Hanem mert mikor kicsavartam a motorolaj beunto nyilás kupakját ez a látvány fogadott:

    Szóval ha jól sejtem a motorolajba ment a hütöviz? Gondolom a hengerfej tömités lehet a hunyo. Kár pedig.

    Na de ezutan elmentunk egy másik helyre (kb 100km-el odébb), megnézni azt a fehér E46-ot amit linkeltem a multkor. A neten nagyon szép képek vanna fent rola mikor odaertunk kint állt a kocsi, akksi annyira nullán volt hogy még a centrál sem nyitott ki. Na de bebikáztuk. A fékek totál be voltak rohadva, aztán mikor mentunk vele egy probakört az elsö 300m után valami hátul a keréknél szolt egy hatalmasat (mintha valami eltört, leszakadt volna) és utánna ilyen surlodo hangot adott ki, de nagyon hangosan... Már csak azért imádkoztam hogy a kereskedöig el tudjak menni. Pedig amugy belulröl nagyon kényelmes sport ulesek voltak benne. Kivulrol már viszont eléggé le volt hurcolva sok helyen rozsda is ette (arany szinun nem volt ennyi rozsda). Szoval vissza vittuk leparkoltam szepen a helyére és elbucsuztam a kereskedötöl. Volt még ott nála bent a boltban egy E39-es 2001-es 530ie kombi 160e km-el. Az nagyon szép volt (bár annál is volt egy kis sárgás hab a kupakban), de nekem az 5-ös széria már sajnos drága (alkatrész,szerviz) szóval ez van. :S Elbenzineztunk 300km-t a semmiért... Már csak a holnapi nap van de nem hiszem hogy lesz masi bömös ugyhogy venni fogok valami olcso ocskaságot lehetöleg minel kevesebb km-el es hajtaslanccal (nissan almera, toyota corolla) valahol max 300e ft ért azt jo lesz amig sierul össze szednem egy kis penzt jobb BMW-re. Mondjuk egy ev mulva.

    Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

Új hozzászólás Aktív témák