Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz ph_5.5 #14457 üzenetére

    "Persze... a JBL meg túlárazott." - ez sajnos ilyen. Kicsit ez a melyik ujjamba harapjak?

    Egyébként a Tribit StormBox Blast-ot láttad már? :DDD
    ... és ha erre a hangszóróra azt mondom, hogy olyan vagy még jobb (ez persze már kicsit zenei ízlés kérdése is) mint a JBL BoomBox?

    " ... és nem pl Daciát vezetni ... " - csak a bt. hangszóróknál sok esetben már nem itt tartunk, hanem ott, mint egy-két jóféle koreai autó esetén. Utóbbiaknak még mindig alig van presztízse, de ma már nem egy alkalommal szorongatnak meg nagy márkákat vagy épp popsizzák is el őket.

    #14455 Doky1988
    Szerintem keress rá a YT-n. Nem egy jó minőségű binaural felvétel akad, amin a Boom Plus-t tesztelik. Röviden: nem egy JBL BoomBox (vagy épp Tribit StormBox Blast), de épp szégyenkeznie sem kell. A kezdeti hibáit (15 kHz-es "tüske", megszoruló passzív membránok) mára javították.

  • szab120

    tag

    válasz ph_5.5 #14457 üzenetére

    "Nekem az a bajom ezekkel az eszközökkel hogy
    - szóljon jól - hidd el, jól szól, az Xtremeket tényleg kisujjból veri (még ha azt megugrani nem is olyan nehéz)
    - bírja sokáig az akkuja (nagyon jó az akkuja, mint a Sonyknak, ezt úgy mondom, hogy volt tesztelve házibulin meg sima hallgatással is).
    - legyen megbízható és ne haldokoljon 3 hét után (nem igazán hallani Ankeroknál, hogy haldokolnának 3 hét után)
    - legyen normális szervízháttér (az egyik legjobb/leggyorsabb supportja az Ankernek van)
    - ha megunom, legyen piaca: mikor eladtam a sajátomat, nem hittem el, hogy mennyien érdeklődtek, gyakorlatilag aznap elvitték (baba mellett nehezen kihasználható, és időm sincs mostanában nagyon).

    Tény, hogy a külleme az olcsóság oltárán született, mert az tényleg eléggé olcsó hatást kelt, viszont cserében nem is félted annyira, illetve eléggé strapabíró is. A Stormbox Blast meg mintha valami lengyel piacos ócskaság lenne, cserében viszont a hangja jó.
    Nyilván mindkettőnek megvannak a maga hangbeli korlátai, de Charge és Xtreme áron tökéletesek.
    (a koreai autó nagyon találó példa :) )

    Pont most hirdetem a Vifa Copenhagen 2.0-t (szintén időhiány miatt), na az műremek, illetve jó ránézni, cserében 5-6x annyiba kerül.

    [ Szerkesztve ]

  • carl18

    addikt

    válasz ph_5.5 #14457 üzenetére

    Az a gond hogy ezek a tulajdonságok elég állnak egy hangszórónál együtt.
    A Motion Boom azért 3X olcsobb mint egy Xtreme 3 így ezért az árért nem is várható el minden.

    Azért vízálló és hordozható is, de nem egy szép hangszóró az Mboom.
    Az úgy nevezett kínai márkák is egyre jobb minőséget adnak, Ár-érték arányba még mindig feléjük mozdul a mérleg.
    A Tribit Blast is sokkal barátibb árazással rendelkezik mint mondjuk a Boombox 3. :R

    Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

Új hozzászólás Aktív témák