Új hozzászólás Aktív témák

  • psajti

    aktív tag

    Több hétnyi tanácstalanság és keresgélés után tegnap végül hirtelen felindulásból vettem egy Sony XB41-et. Ma már becseréltem egy JBL Xtremere. Sajnos ez a Sony számomra nem lett nagyon eltalálva. Közel 60 rugóért nekem elég csalódás volt akárhogy játszottam a hangszínekkel a magasak néha túl "cicergősek" néha torzak voltak, magasabb hangerőn pedig a basszus is teljesen elveszett. Viszont azonos áron az első szériás Xtreme ég és föld hozzá képest. Ha okosabb és türelmesebb vagyok akkor most már a Dockin' úton lenne de így a Sony vásárlás miatt már meg volt kötve a kezem, csak az adott boltból tudtam választani, viszont ezzel a "kis" JBL-el is azt hiszem nagyon jó barátok leszünk. :) Teljesen botfülű emberhez képest nekem csak félig botfülűként sokkal tisztábbnak és stabilabbnak tűnik a hangzása, basszuskedvelőként meg aztán pláne elégedett vagyok attól ami ebből a méretből kijön. Egyébként kb 50-60% hangerőig a Sony sem volt rossz de fölötte azért már nagyon bizonytalannak tűnt. Ja és akkor most még nem is játszottam semmit a telefon hangszínszabályzójával, az XB41 esetében kb minden számnál más beállítás kellett. Szóval ha valaki ezt olvassa és mondjuk a 2 típus között vacilálna akkor ez talán jól jöhet a döntésben. Xtreme 2 meg ugye elvileg még jobb is az 1-nél.

Új hozzászólás Aktív témák